menu3 menu4
  • 03135724480

اخبار و مقالات

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بستنی معمولا به عنوان دسر یا میان وعده استفاده می‌شود. این محصول معمولا با محصولات لبنی درست می‌شود که در مواردی با میوه‌های مختلف و دیگر طعم دهنده‌های خوراکی مخلوط می‌شود. این محصول توسط شکر و دیگر مشتقات آن شیرین می‌شود و رنگ دهنده‌ها و طعم‌دهنده‌ها همراه با تثبیت کننده به این ترکیب اضافه می‌شوند. این میکس توسط همزن به یک ترکیب یک دست در می آید که در دمای زیر 0 درجه نگه داری می شود تا از ایجاد کریستال‌های یخ قابل مشاهده در آن جلوگیری شود. نتیجه فرمی نرم و نیمه جامد است که در دمای 2 درجه‌ی سانتیگراد بسیار سفت و در دماهای بالاتر نرم می شود.ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعریف
بستنی سافت کمی نرم‌تر از بستنی‌های معمولی‌ است؛ به این دلیل که در طی فرآیند فریزکردن هوا به داخل آن تزریق می‌شود. بستنی سافت از اواخر دهه 1930 میلادی به طور گسترده به فروش رسیده است.

تاریخچه
در «روز یادبود» (یکی از تعطیلات رسمی فدرال در امریکا) سال 1934، «تام کاروِل»، موسس برند Carvel، در شهر هارتسدیل در ایالت نیویورک، لاستیک ماشین حمل بستنی‌اش پنچر شد. او خودش را به یک پارکینگ روباز رساند و شروع به فروختن بستنی‌های در حال آب شدنش کرد.